چهارشنبه, مهر 5, 1402
18.9 C
Rasht
خانهبازارگردینفت و انرژیبرگزاری بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران

برگزاری بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران

بیست و دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران، با مشارکت 372 شرکت داخلی و خارجی، 29 آبان ماه با حضور وزیر نیرو افتتاح خواهد شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایلنا، بیست و دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران به مدت چهار روز و طی روزهای 29 آبان‌ماه تا دوم آذرماه در فضایی به وسعت 50 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.

صبح روز یکشنبه 29 آبان‌ماه با حضور “علی‌اکبر محرابیان” وزیر نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت برق و تعدادی از میهمانان خارجی شاهد برگزاری آیین افتتاحیه این نمایشگاه خواهیم بود.

در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، در مجموع 372 شرکت داخلی و نماینده شرکت‌های خارجی از 9 کشور جهان اعم از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان، فنلاند، ژاپن، کره‌جنوبی، اسپانیا و جمهوری چک حضور می‌یابند.

بر همین اساس در بیست و دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران، 22 شرکت خارجی و 350 شرکت داخلی مشارکت خواهند داشت که شرکت های دانش بنیان نیز سهم قابل توجهی در این دوره از نمایشگاه دارند.

در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران کالاهایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه شده است.

در حاشیه این نمایشگاه، در کنار برگزاری نشست‌های تخصصی در محورهای مختلف، نشست‌های خبری مدیران عامل شرکت‌های مادرتخصصی و زیرمجموعه وزارت نیرو با حضور خبرنگاران برگزار می‌گردد. همچنین دو کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت مصرف برق و مشترکان و چالش‌های حوزه انرژی توسط کارشناسان صنعت برق برای خبرنگاران تخصصی حوزه نیرو برگزار خواهد شد.

زمان بازدید از این نمایشگاه، همه روزه ساعت 8 صبح تا 15 عصر خواهد بود و بازدید برای عموم آزاد است.

گفتنی است که صنعت برق ایران صنعتی است که 150 هزار اشتغال مستقیم ایجاد کرده و 2000 بنگاه اقتصادی بزرگ و کوچک و متوسط در آن فعالیت می‌کنند. این صنعت جزو صنایع مولد، استراتژیک و زیربنایی به حساب می‌آید که زیرساخت بسیاری از صنایع است و می‌تواند توسعه زیادی در سایر صنایع ایجاد کند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر