چهارشنبه, آذر 9, 1401
11.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسبازار سرمایه میل به صعود طولانی مدت دارد

بازار سرمایه میل به صعود طولانی مدت دارد

بازار سرمایه که دیروز روند نزولی داشت امروز دوباره روند صعودی در پیش گرفت و شاخص کل بورس پس از ۱۱ هزار واحد افزایش دوباره توانست کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را پس بگیرد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، امروز در معاملات بازار سرمایه، شاخص کل بورس ۱۱ هزار و ۵۵۵ واحد افزایش یافت و در رقم یک میلیون و ۴۰۴ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۴۸۹۶ واحد افزایش به رقم ۴۰۲ هزار و ۸۵۵ واحد رسید. در این بازار ۲۸۹ هزار معامله به ارزش ۳۷ هزار و ۴۲۱ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، پالایش نفت تهران و سایپا نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس داشتند.

در سوی دیگر بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس افزایش ۱۲۴ واحدی را ثبت کرد و تا رقم ۱۸ هزار و ۴۷۰ واحد افزایش یافت. در این بازار ۲۰۲ هزار معامله به ارزش ۱۳۲ هزار و ۱۷۷ میلیارد ریال انجام گرفت.

پتروشیمی زاگرس، سرمایه گذاری صباتامین، فرابورس ایران، بیمه پاسارگاد، پالایش نفت شیراز و آهن و فولاد ایرانیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پلیمر آریاساسول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر